Potrzebujesz pomocy?
+48 22 39 70 138

Bazylia w filiżance

35,90 zł
z VAT
- +
Jeśli coś wyrasta z kubka czy filiżanki, nie musi to oznaczać, że niedbale prowadzimy nasze gospodarstwo domowe. Bazylia zasadzona w pięknej filiżance to niesamowita ozdoba każdej kuchni. Uroku zestawowi dodaje także wygrawerowana łyżeczka z nazwą rośliny. To doskonały prezent dla miłośników ziół, kwiatów i porcelany. Wszak więcej zieleni, to więcej szczęścia.
Artykuł będzie dostępny wkrótce.
 • Pomoc Prezentowa:
  +48 22 39 70 138
 • 30 dni na odstąpienie od umowy i zwrot
 • Czas doręczenia:
  2-5 dni roboczych

Opis produktu

Jeśli któryś z naszych gości znajdzie filiżankę w kuchni, niech lepiej jej się dobrze przyjrzy, zanim zaplanuje zaparzyć w niej herbatę. Może znajdować się w niej nasza domowa, oryginalna hodowla bazylii! W tym cudownym projekcie, prawdziwa, delikatna i kolorowa filiżanka stała się doniczką, z której wyrastają piękne, zielone liście. Na wystającej z filiżanki łyżeczce znajdziemy informacje o naszych ziołach w kilku językach. W ciągu zaledwie jednego tygodnia od zasiania, powienien ukazać się w filiżance pierwszy, malutki zielony listek naszej roślinki. Ta oryginalna doniczka wniesie do naszej kuchni powiew elegancji, zapewni dobry wzrost naszej roślince i przywoła skojarzenia ze słoneczną Italią. Świetnie skomponuje się z każdą kuchenną aranżacją i doskonale sprawdzi jako prezent zarówno dla fanów gotowania, jak i dla tych, którzy lubią ciekawe doznania estetyczne. Coś tak małego, a tak dużo radości! Czego chcieć więcej?

Informacje szczegółowe

 • Wskład zestawu wchodzą: filiżanka ze spodkiem ziemia nasiona łyżeczka z wygrawerowaną nazwą rośliny
 • Wymiary: 14 x 14 x 8,2 cm
 • Uwagi: na cykl wzrostu rośliny ma wpływ wiele różnych czynników zewnętrznych, nie możemy więc zagwarantować, że roślina prezentować będzie się tak, jak na zdjęciach F
 • iliżanki występują w różnych wersjach kolorystycznych, wysyłanych losowo, bez możliwości wyboru

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2019-01-19T21:19:59+00:00
Prezenty.pl is being rated by Trusted Shops with 4.65 out of 5.00 stars. Based on 361 votes 1