Potrzebujesz pomocy?

Balon z helem „Złota cyfra”

Już od: 59,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
Złoto to kolor symbolizujący zasługi, wielkie osiągnięcia i ważne wydarzenia. Nic więc dziwnego, że z okazji okrągłej rocznicy, urodzin czy awansu wybieramy właśnie balon z helem „Zloty numer”. Stylistyka gadżetu, a przy tym pełna numeracja oraz wytrzymała folia, z której jest wykonany, pozwalają na dowolne kombinacje i długie, nawet dwutygodniowe świętowanie. Jak zaskoczyć jubilata? Wystarczy wręczyć balon z helem „Zloty numer” wyjątkowej osobie. Z pewnością będzie zachwycona oryginalnym i bardzo symbolicznym pomysłem na prezent.
Artykuł będzie dostępny wkrótce.

Other customers bought

Opis produktu

  • Cyfry: 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 lub 9
  • Dostarczany razem z helem oraz sznurkiem
  • Wysokość: 102 cm kolor: złoty 
  • Materiał: folia metalowa // Wypełnienie: hel
  • Trwałość: Producent informuje o trwałości ok. 1-2 tygodni. Nie można jednak wykluczyć wcześniejszych zmian w wielkości i kształcie balonu 
  • UWAGA: balon napełniony jest helem – gazem, który zmienia objętość pod wpływem zmiany temperatury – kurczy się pod wpływem zimna i rozszerza w wyższych temperaturach. Balon napełniony helem w mieszkaniu i wyniesiony na mróz na pewno będzie mniejszy. Napełniony zaś do końca helem na mrozie i wniesiony do zbyt ciepłego pomieszczenia – może pęknąć.  Balony foliowe powinny być trzymane z dala od linii energetycznych i innych źródeł napięcia. Zalecane używanie wewnątrz pomieszczeń.

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2023-03-24T16:27:43+00:00