Potrzebujesz pomocy?

Balon z helem Serce „Love you forever”

59,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
Oświadczyć się można na miliony różnych sposobów: na plaży podczas cudownych wakacji, podczas lotu balonem (pamiętajcie, że mamy takowe w swojej ofercie), czy na meczu ukochanej drużyny. Co jednak, gdy wolicie kameralne oświadczyny? Piękne kwiaty, cudowna kolacja i… niezwykły balon z helem Serce: „Love you forever”. Ponieważ ma on sznureczek, idealnie można nim przewiązać pudełeczko z tym najważniejszym pierścionkiem na świecie! Trzymamy mocno kciuki za „Oczywiście, że tak!” wypowiedziane przez ukochaną!

Other customers bought

Opis produktu

  • Balon z helem: Serce „Love you forever”: Jeden balon z helem z folii metalowej w kształcie serca z napisem
  • Dostarczany razem z helem oraz sznurkiem
  • Wielkość: 46 cm Kolor: czerwony / biały
  • Materiał: folia metalowa // Wypełnienie: hel
  • Trwałość: Producent informuje o trwałości ok. 1-2 tygodni. Nie można jednak wykluczyć wcześniejszych zmian w wielkości i kształcie balonu
  • UWAGA: balon napełniony jest helem – gazem, który zmienia objętość pod wpływem zmiany temperatury – kurczy się pod wpływem zimna i rozszerza w wyższych temperaturach. Balon napełniony helem w mieszkaniu i wyniesiony na mróz na pewno będzie mniejszy. Napełniony zaś do końca helem na mrozie i wniesiony do zbyt ciepłego pomieszczenia – może pęknąć. Balony foliowe powinny być trzymane z dala od linii energetycznych i innych źródeł napięcia. Zalecane używanie wewnątrz pomieszczeń.

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-02-26T06:11:29+00:00