Potrzebujesz pomocy?

Balon z helem Happy Birthday - 60 Urodziny

59,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
Zbliżają się sześćdziesiąte urodziny twojej mamy, a ty chciałbyś, aby ten dzień był wyjątkowy? A co powiesz na przyjęcie niespodziankę? Zgaszone światło w mieszkaniu, wchodzi solenizantka, a wszyscy wyskakują zza szafek, krzeseł i stołów z kolorowymi, okrągłymi balonikami, na których będą życzenia. Prawda, że to dobry pomysł? Jeśli też tak uważasz, to koniecznie wypełnij pokój wyjątkowymi gadżetami. Balon z helem „60 urodziny” przy organizacji tej niespodzianki będzie bardzo potrzebny, a właściwie to co najmniej kilkanaście takich foliowych cudeniek. Spraw by mama (ale taż tata, ciocia czy babcia) poczuła się jeszcze bardziej wyjątkowa. W końcu jej życie dopiero się zaczyna, dlatego przekonaj ją, że po sześćdziesiątych urodzinach jej życie będzie pełne barw, radości i spełnienia. Zestaw Balon z helem „60 urodziny” wypełniony helem to doskonałe uzupełnienia każdego urodzinowego spotkania i wspaniały pomysł na prezent.
Artykuł będzie dostępny wkrótce.

Other customers bought

Opis produktu

  • Jeden balon foliowy w okrągłym kształcie z napisem Happy Birthday
  • Dostarczany razem z helem oraz sznurkiem
  • Wysokość: 46 cm
  • Kolor: Wielokolorowy
  • Materiał: folia metalowa // Wypełnienie: hel
  • Trwałość: Producent informuje o trwałości ok. 1-2 tygodni. Nie można jednak wykluczyć wcześniejszych zmian w wielkości i kształcie balonu
  • UWAGA: balon napełniony jest helem – gazem, który zmienia objętość pod wpływem zmiany temperatury – kurczy się pod wpływem zimna i rozszerza w wyższych temperaturach. Balon napełniony helem w mieszkaniu i wyniesiony na mróz na pewno będzie mniejszy. Napełniony zaś do końca helem na mrozie i wniesiony do zbyt ciepłego pomieszczenia – może pęknąć. Balony foliowe powinny być trzymane z dala od linii energetycznych i innych źródeł napięcia. Zalecane używanie wewnątrz pomieszczeń.

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2022-07-01T06:45:39+00:00