Potrzebujesz pomocy?

Balon z helem Happy Birthday - 50 Urodziny

59,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
Podobno życie zaczyna się po 50siątce! Dzieci odchowane, status zawodowy i społeczny osiągnięty, a emerytura coraz bliżej. To ten moment w życiu, w którym warto zrobić podsumowanie dotychczasowych osiągnięć i zaplanować najbliższe lata tak, aby czerpać z życia jak najwięcej. Dlatego właśnie te symboliczne urodziny zasługują na wyjątkową oprawę. Doskonałym uzupełnieniem przyjęcia, tortu i prezentów będzie balon z helem „50 urodziny”. Fontanna barw i najlepsze życzenia na foliowym baloniku sprawią, że każdy solenizant będzie uradowany, a goście zachwyceni. Wykonany z wytrzymałej folii balon z helem „50 urodziny” to doskonały pomysł na urozmaicenie dnia, który jest początkiem nowego etapu w szczęśliwym życiu.

Other customers bought

Opis produktu

  • Jeden balon foliowy w okrągłym kształcie  
  • Dostarczany razem z helem oraz sznurkiem
  • Wysokość: 46 cm
  • Kolor: Wielokolorowy
  • Materiał: folia metalowa // Wypełnienie: hel
  • Trwałość: Producent informuje o trwałości ok. 1-2 tygodni. Nie można jednak wykluczyć wcześniejszych zmian w wielkości i kształcie balonu
  • UWAGA: balon napełniony jest helem – gazem, który zmienia objętość pod wpływem zmiany temperatury – kurczy się pod wpływem zimna i rozszerza w wyższych temperaturach. Balon napełniony helem w mieszkaniu i wyniesiony na mróz na pewno będzie mniejszy. Napełniony zaś do końca helem na mrozie i wniesiony do zbyt ciepłego pomieszczenia – może pęknąć. Balony foliowe powinny być trzymane z dala od linii energetycznych i innych źródeł napięcia. Zalecane używanie wewnątrz pomieszczeń.

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-05-28T05:59:30+00:00