Potrzebujesz pomocy?

Atrapa Kamery

65,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
Ta replika kamery zewnętrznej do złudzenia przypomina swój prawdziwy “odpowiednik”. Taka atrapa to doskonały pomysł, żeby czuć się bezpiecznie i spokojnie wyjeżdżać na wakacje pozostawiając dom "pod nadzorem". To jasny znak dla włamywaczy, żeby trzymać się z daleka. Sami przyznacie, że to fajny prezent na czyjąś parapetówkę lub jako podarunek dla kogoś, kto wprowadza się do nowego mieszkania
Artykuł będzie dostępny wkrótce.

Other customers bought

Opis produktu

Niestety coraz częściej słyszy się o włamaniach do mieszkań. Wiele osób chciałoby się przed nimi oczywiście zabezpieczyć, ale nie mają tyle pieniędzy, żeby móc kupić prawdziwy zestaw kamer i czujników, który i tak nie gwarantuje 100% bezpieczeństwa. Dlatego oferujemy atrapę kamery, która odstraszy złodziei i włamywaczy. Jest to dobry pomysł i pierwszy krok, żeby zadbać o  zabezpieczenie naszego mieszkania.
Małe, czerwone, migające lampy LED i kabel podłączony z tyłu atrapy udają działanie kamery. Dzięki temu nawet najbardziej doświadczeni rabusie będą mieli wrażenie, że mogą zostać nagrani, więc lepiej żeby nie ryzykowali! Kamerę możesz powiesić na ścianie, nad wejściem do domu lub w innych miejscach gdzie będzie wyraźnie widoczna. 
Jest to idealny pomysł na prezent dla Twojego przyjaciela lub przyjaciółki, którzy właśnie wprowadzają się do nowego mieszkania! Ten podarunek na pewno zwiększy ich poczucie bezpieczeństwa w nowym miejscu!

Informacje szczegółowe

  • Atrapa kamery ulicznej z czerwoną diodą LED
  • Wymiary: 20 x 16cm
  • Uwaga: wymaga 2 baterii AA, które nie są zawarte w zestawie
2023-09-28T17:05:59+00:00