Potrzebujesz pomocy?

Aparat do zdjęć podwodnych „Havana”

85,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
Analogowy aparat fotograficzny z funkcją filmowania do zdjęć podwodnych stosowany ze standardową taśmą filmową 35 mm znakomicie nada się do uchwycenia najciekawszych momentów z twoich lekcji nurkowania a także zabaw wodnych twoich pociech. Na zdjęciu na pewno będzie doskonale widać i to, co pod wodą i to, co na jej powierzchni. Super prezent dla wszystkich miłośników sportów wodnych, nurkowania i rekreacji w wodzie!
Artykuł będzie dostępny wkrótce.

Other customers bought

Opis produktu

Egzotyczne ryby i rafy koralowe, pierwsze próby pływania dziecka, lekcje nurkowania w ciepłym morzu, a może kumpel robiący głupie miny podczas wizyty w aquaparku – absolutnie wodoodporny aparat fotograficzny z funkcją filmowania na pewno zarejestruje wszystkie spektakularne, zabawne i niezapomniane momenty pod wodą. Standardowy film 35 mm łatwo załadować do kasety w aparacie kilkoma prostymi ruchami dłoni i przewinąć do właściwej pozycji za pomocą kciuka. Teraz wystarczy tylko wypatrywać ciekawych ujęć podwodnych, wycelować aparat, a potem nacisnąć migawkę i zrobić fantastyczne zdjęcie albo nakręcić świetny film. Możesz zanurzyć się razem z aparatem albo włożyć pod wodę sam aparat, wszystko zależy od indywidualnych upodobań – do głębokości 2 metrów zdjęcia wychodzą bezbłędnie! Podaruj bliskiej osobie ten bajecznie kolorowy aparat do zdjęć podwodnych „Havana”, a na pewno jej album błyskawicznie zapełni się fenomenalnymi fotografiami nad-, na- i podwodnymi! Fantastyczny pomysł na prezent dla wszystkich małych i dużych miłośników podwodnego świata oraz pływania w morzach i jeziorach na końcu świata, albo całkiem niedaleko rodzinnego domu!

Informacje szczegółowe

  • W komplecie: 1 aparat
  • Cechy: film 35 mm/ obiektyw: 28 mm, k / 90/ bez regulacji ostrości/ z funkcją filmowania/ pokrętło przewijania filmu/ łatwość obsługi/ bardzo prosta wymiana filmu (niezałączony) / wodoodporny/ dołączony celownik/ ostre zdjęcia do głębokości 2m/pasek mocujący na nadgarstek
  • Materiał: tworzywo sztuczne
  • Wymiary: 12 x 4 x 9 cm
  • Waga: 300 g
  • Kolory: żółty, fioletowy, niebieski, biały, pomarańczowy

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2023-12-03T15:32:32+00:00