Potrzebujesz pomocy?

Antquarium - ferma mrówek

105,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
Jeśli masz entuzjastycznie nastawionych do nauki przyjaciół, podaruj im fermę mrówek. Ten niesamowity prezent sprawi, że będą mogli obserwować zachowania tych ciekawych owadów na co dzień. Doskonały prezent dla dużych i małych miłośników przyrody!
Artykuł będzie dostępny wkrótce.

Other customers bought

Opis produktu

Idealny prezent dla wszystkich fanów przyrody! Fascynuje Cię natura? Jesteś ciekawy świata i żądny nowych odkryć? Nie musisz wychodzić z pokoju, żeby obserwować jak działa jeden z najbardziej fascynujących ekosystemów. Antquarium to wypełniona przezroczystym żelem mini kraina dla mrówek. Dla ich dobra, żel w akwarium zapewnia odpowiednią kompozycję substancji odżywczych, a przy minimalnym nakładzie pracy możemy pomóc im stworzyć fantastyczną kolonię. Każdy, kto chce podejrzeć, jak żyją mrówki, jak się rozwijają i jak tworzą swoją kolonię, będzie zdumiony tym fantastycznym prezentem. Z pomocą instrukcji dowiemy się, jak odpowiednio zaopiekować się naszymi nowymi przyjaciółmi, a efekt pielęgnacji naszej kolonii będzie widoczny jak na dłoni. Wystarczy na spacerze złapać kilka mrówek i wpuścić ich do naszego Antquarium. System tuneli, który z czasem powstanie możemy obserwować z różnych perspektyw dzięki przezroczystemu żelowi. Daje to niesamowity efekt i po prostu zrobi wrażenie na każdym, kto nas odwiedzi. Dla wszystkich ciekawskich i tych, którzy lubią obserwować przyrodę! Antquarium to idealny pomysł na prezent, zarówno dla kochającego biologię nastolatka, jak i dorosłego miłośnika świata zwierząt.

Informacje szczegółowe

  • Zestaw zawiera: żel, mniejszy pojemnik, duży pojemnik (17,5 x 13,5 x 4 cm), drewniany kij do mieszania żelu, nasiona, lupę, instrukcję
  • W zestawie nie ma mrówek
  • Opakowanie: 25,5 x 19,5 x 6 cm
2023-02-06T20:04:17+00:00