Potrzebujesz pomocy?
Darmowy zwrot do 30 dni Zrób zakupy, zapłać przelewem Potrzebujesz pomocy? +48 22 39 70 138
20% zniżki na wszystkie przeżycia! 20% zniżki na wszystkie przeżycia!
yes20

Antquarium - ferma mrówek

105,90 zł
z VAT
- +
Jeśli masz entuzjastycznie nastawionych do nauki przyjaciół, podaruj im fermę mrówek. Ten niesamowity prezent sprawi, że będą mogli obserwować zachowania tych ciekawych owadów na co dzień. Doskonały prezent dla dużych i małych miłośników przyrody!
Artykuł będzie dostępny wkrótce.
  • Pomoc Prezentowa:
    +48 22 39 70 138
  • 30 dni na odstąpienie od umowy i zwrot
  • Czas doręczenia:
    2-5 dni roboczych

Opis produktu

Idealny prezent dla wszystkich fanów przyrody! Fascynuje Cię natura? Jesteś ciekawy świata i żądny nowych odkryć? Nie musisz wychodzić z pokoju, żeby obserwować jak działa jeden z najbardziej fascynujących ekosystemów. Antquarium to wypełniona przezroczystym żelem mini kraina dla mrówek. Dla ich dobra, żel w akwarium zapewnia odpowiednią kompozycję substancji odżywczych, a przy minimalnym nakładzie pracy możemy pomóc im stworzyć fantastyczną kolonię. Każdy, kto chce podejrzeć, jak żyją mrówki, jak się rozwijają i jak tworzą swoją kolonię, będzie zdumiony tym fantastycznym prezentem. Z pomocą instrukcji dowiemy się, jak odpowiednio zaopiekować się naszymi nowymi przyjaciółmi, a efekt pielęgnacji naszej kolonii będzie widoczny jak na dłoni. Wystarczy na spacerze złapać kilka mrówek i wpuścić ich do naszego Antquarium. System tuneli, który z czasem powstanie możemy obserwować z różnych perspektyw dzięki przezroczystemu żelowi. Daje to niesamowity efekt i po prostu zrobi wrażenie na każdym, kto nas odwiedzi. Dla wszystkich ciekawskich i tych, którzy lubią obserwować przyrodę! Antquarium to idealny pomysł na prezent, zarówno dla kochającego biologię nastolatka, jak i dorosłego miłośnika świata zwierząt.

Informacje szczegółowe

  • Zestaw zawiera: żel, mniejszy pojemnik, duży pojemnik (17,5 x 13,5 x 4 cm), drewniany kij do mieszania żelu, nasiona, lupę, instrukcję
  • W zestawie nie ma mrówek
  • Opakowanie: 25,5 x 19,5 x 6 cm

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2018-10-22T02:27:10+00:00
Prezenty.pl is being rated by Trusted Shops with 4.64 out of 5.00 stars. Based on 250 votes 1