Potrzebujesz pomocy?
Darmowy zwrot do 30 dni Darmowa dostawa od 160 zł Potrzebujesz pomocy? +48 22 39 70 138

Antquarium - ferma mrówek

105,90 zł
z VAT
- +

W MAGAZYNIE

Jeśli masz entuzjastycznie nastawionych do nauki przyjaciół, podaruj im fermę mrówek. Ten niesamowity prezent sprawi, że będą mogli obserwować zachowania tych ciekawych owadów na co dzień. Doskonały prezent dla dużych i małych miłośników przyrody!
  • Pomoc Prezentowa:
    +48 22 39 70 138
  • 30 dni na odstąpienie od umowy i zwrot
  • Czas doręczenia:
    2-5 dni roboczych

Opis produktu

Idealny prezent dla wszystkich fanów przyrody! Fascynuje Cię natura? Jesteś ciekawy świata i żądny nowych odkryć? Nie musisz wychodzić z pokoju, żeby obserwować jak działa jeden z najbardziej fascynujących ekosystemów. Antquarium to wypełniona przezroczystym żelem mini kraina dla mrówek. Dla ich dobra, żel w akwarium zapewnia odpowiednią kompozycję substancji odżywczych, a przy minimalnym nakładzie pracy możemy pomóc im stworzyć fantastyczną kolonię. Każdy, kto chce podejrzeć, jak żyją mrówki, jak się rozwijają i jak tworzą swoją kolonię, będzie zdumiony tym fantastycznym prezentem. Z pomocą instrukcji dowiemy się, jak odpowiednio zaopiekować się naszymi nowymi przyjaciółmi, a efekt pielęgnacji naszej kolonii będzie widoczny jak na dłoni. Wystarczy na spacerze złapać kilka mrówek i wpuścić ich do naszego Antquarium. System tuneli, który z czasem powstanie możemy obserwować z różnych perspektyw dzięki przezroczystemu żelowi. Daje to niesamowity efekt i po prostu zrobi wrażenie na każdym, kto nas odwiedzi. Dla wszystkich ciekawskich i tych, którzy lubią obserwować przyrodę! Antquarium to idealny pomysł na prezent, zarówno dla kochającego biologię nastolatka, jak i dorosłego miłośnika świata zwierząt.

Informacje szczegółowe

  • Zestaw zawiera: żel, mniejszy pojemnik, duży pojemnik (17,5 x 13,5 x 4 cm), drewniany kij do mieszania żelu, nasiona, lupę, instrukcję
  • W zestawie nie ma mrówek
  • Opakowanie: 25,5 x 19,5 x 6 cm

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2018-12-10T08:54:11+00:00
Prezenty.pl is being rated by Trusted Shops with 4.64 out of 5.00 stars. Based on 285 votes 1