Potrzebujesz pomocy?

Alkoholowy golf kieliszkami

85,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
6 kieliszków, mini pole do gry, 2 metalowe piłeczki golfowe, mała flaga i 2 kije do golfa to właśnie sygnał, że czas rozpocząć grę. Obiecujemy, że będzie bardzo ekscytująco, bo to pole golfowe bardzo alkoholowe. Jest to idealna gra na wszelkiego rodzaju imprezy i świetny pomysł na prezent dla fanów gry w golfa!

Other customers bought

Opis produktu

Po powrocie ze znajomymi z pola golfowego, możesz rozpocząć kolejną rundę tej gry w wersji mini, za to z maxi emocjami! W zestawie oprócz 2 mini kijków golfowych, 2 metalowych piłeczek, małej chorągiewki znajdziemy 6 kieliszków. Ustawione równiutko czekają na przegranego. To on za karę musi opróżnić kolejny kieliszek z trunku, który znajduje się w środku! Teraz z pewnością znajdziesz chętnych na partyjkę golfa. Pojawia się tylko pytanie, czy nie będą zainteresowani zmianą reguł, żeby to zwycięzca nacieszył się smakiem czegoś mocniejszego. Zwłaszcza, że nawet najlepsi z biegiem czasu i wypitego alkoholu będą ustępować pola innym graczom, co daje wszystkim szansę na zwycięstwo!
Tak więc zapraszaj znajomych. Po kolei spróbujcie umieścić metalową piłeczkę golfową w dołku. Omijajcie staw i uważajcie na wgłębienia. Sprawdźcie kto jest mistrzem uderzenia i ma najsilniejszą głowę.Ten golf to świetna gra imprezowa, w którą możesz zaangażować wiele osób na imprezie! Jedyne czego brakuje to wózków golfowych!

Informacje szczegółowe

  • Zestaw zawiera: Miniaturowe pole golfowe (zaw. Piasek do napełniania wgłębień), 6 kieliszków, 2 kije golfowe, 2 Piłki golfowe, Jedną flagę
  • Długość: około 14 cm

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-07-16T22:26:45+00:00