Potrzebujesz pomocy?

Akcesoria do grilla 5w1

149,90 zł
z VAT
Możliwy DHL Express
- +

Dostawa od 3-5 dni

Po prostu must-have dla początkujących kucharzy. Dzięki zestawowi 5w1 wszystkie potrzebne akcesoria do grilla będziesz mieć w jednym miejscu. I tak za jednym zamachem możesz użyć łopatki do grilla, widelca do mięsa, pędzelek do smarowania, otwieracza do wina czy korkociągu. Całość jest opakowana w elegancki woreczek. Świetny prezent na urodziny albo podarunek niespodzianka dla przyjaciół urządzających BBQ!

Other customers bought

Opis produktu

Przyznasz sam, że nie lubisz kiedy zapraszasz przyjaciół na grilla i jesteś zajęty pitraszeniem mięsa, a oni co chwila zarzucają Cię pytaniami, czy wiesz gdzie jest otwieracz do butelek, czy korkociąg do wina. Dzięki nam, nerwowe poszukiwania staną się przeszłością. Szykuj kolejną imprezę. Będzie udana w 100%! Przyjrzyj się wspaniałemu, niezawodnemu kompletowi akcesoriów do grilla. Zestaw 5w1 pozwoli Ci być przygotowanym na każdą ewentualność! Na początku możesz otworzyć butelki piwa i wręczyć znajomym, pamiętaj również, że pod ręką masz korkociąg, nie musisz szukać go w szufladach. Teraz raz dwa posmaruj mięso i wrzuć na grilla. Za chwilę widelcem sprawdzisz, czy jest miękkie i łopatką przerzucisz ja na druga stronę. Voila! I kto tu jest mistrzem grillowania? No przecież to jasne! Wszystkie akcesoria zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, a do pędzelka użyto dodatkowo silikonu. Trwały, elegancki i wielofunkcyjny zestaw jest niezastąpiony podczas każdej letniej imprezy. Opakowany w trwałą torebkę i ładne pudełko jest dobrym pomysłem na niebanalny prezent.

Informacje szczegółowe

  • Akcesoria do grilla 5w1 obejmują: silikonowy pędzelek, widelec do mięsa, łopatkę, otwieracz do butelek , korkociąg, torebkę do przechowywania
  • Materiał: stal nierdzewna / silikon
  • Kolor: czarny / srebrny
2020-11-25T12:38:00+00:00