Potrzebujesz pomocy?

Aero Skull HD - Czaszka głośnik!

2 509,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
Wygląd: pierwsza klasa. Dźwięk: najwyższa jakość. Czynnik przyciągania uwagi: maximum. Głośnik Aero Skull HD łączy ze sobą piękny, czysty dźwięk z eleganckim i buntowniczym wyglądem. Oczodoły czaszki służą jako głośniki! W głośniku znajduje się wiele pomysłowych, małych detali takich jak: pilot w kształcie kostki i LED ukryte w zębach. Całość sprawia imponujące wrażenie!
Artykuł będzie dostępny wkrótce.

Other customers bought

Opis produktu

Prezent marzeń dla każdego fana muzyki, który docenia dobry design i lubi się czasem sprzeciwić nowoczesnym trendom. Aero Skull HD nie jest tylko ładnie wyglądającym, chromowanym elementem mieszkania, jest również bardzo wysokiej jakości głośnikiem stacjonarnym! Łatwo łączy się z każdym urządzeniem. Transmisja bezprzewodowo działa aż do 10 metrów. Aero Skull HD jest produkowana przez renomowaną firmę Jarre Technologies. Produkt łączy wygląd i nieziemski dźwięk! Silne 120 Watów mocy są możliwe dzięki Subwooferowi i kontroli średnich tonów. Głośnik ma silny bas i bardzo czyste wysokie dźwięki. Większość innych głośników jest za lekka i łatwo je przewrócić, dlatego Aero Skull HD waży około 2.5 kilograma. Dzięki temu nie jest zbyt ciężki, ale też nie za lekki. Jest to idealny prezent dla prawdziwego melomana. Możesz nim bardzo zaskoczyć swoją drugą połówkę, może też posłużyć jako bardzo trafiony prezent ślubny, albo nagrodę za ukończenie szkoły.

Informacje szczegółowe

  • Moc: 120 Watt RMS Pasmo: 50 Hz - 20000 Hz +3 dB
  • Głośniki: Średnie tony: 2 x 30 Watt po 4,8cm Bas: 1 x 60 Watt po 9,2cm
  • Złącza: Dok na IPoda i IPhone Obsługuje MP3, AAC, AAC, WMA chronione i WAV 3,5mm jack do odtwarzaczy CD i innych urządzeń bezprzewodowa łączność przez Bluetooth 4 APTX i A2DP i Near Field, Communication (NFC)
  • Maksymalny zasięg wynosi około 10 metrów aktualizowane poprzez micro USB
  • W zestawie: pilot zdalnego sterowania z podświetlanymi przyciskami
  • Kolor: srebrny chrom
  • Wymiary: 35 x 35 x 35 cm
  • Waga: ok 2,6 kg
2023-10-03T10:03:18+00:00